Zaloguj się

Zaloguj się

Zarejestruj się Zapomniałem hasła
Znajdujesz się w: centrum drewnaszukaj firm
Pomoc | Dodaj firmę | 27 wrzesień 2020

"Masko" Jerzy Mamełka

ul. Konwaliowa 26, 03-194 Warszawa tel. +48 (22) 425 50 60
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (22) 425 50 60
www: http://www.masko.waw.pl
e-mail: masko@post.pl

Opis firmy

Firma MASKO istnieje od 1996 roku. Jako jedni z pierwszych zajęliśmy się wykonawstwem wyrobów ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zdobyliśmy bogate doświadczenie w tej branży. Nasza kadra to sumienni i wykwalifikowani pracownicy, co gwarantuje wysoką jakość i dotrzymanie uzgodnionych terminów.

Podstawowym materiałem konstrukcyjnym w naszej działalności jest stal kwasoodporna (szlachetna), dysponująca wieloma zaletami - długowiecznością, łatwością pielęgnacji, wszechstronnością zastosowania oraz niepowtarzalnym wyglądem.
Jej jakość i właściwości rekompensują wyższą cenę, a w dłużej perspektywie czasu pozwalają na oszczędności.

Realizujemy różnorakie zlecenia w zakresie budownictwa, z nastawieniem na klienta indywidualnego, chociaż nieobca jest nam współpraca z wielkimi firmami. Zapewniamy kompleksową obsługę - począwszy od pomiarów, poprzez projekt, wykonanie, a na dostawie i montażu skończywszy. Jesteśmy otwarci na sugestie klienta i chętnie doradzimy odpowiednie rozwiązania w danej realizacji.

Tagi

produkty ze stali kwasoodpornej, poręcze, pochwyty, elementy wystroju wnętzr, daszki, barierki, balustrady tarasów, balustrady, produkty ze stali szlachetnej, schody, schody spiralne

Sprawdź konkurencję