Zaloguj się

Zaloguj się

Zarejestruj się Zapomniałem hasła
Znajdujesz się w: centrum drewnaszukaj firm
Pomoc | Dodaj firmę | 24 wrzesień 2020

Worońko Kleje Przemysłowe

ul. Jaworska 7-9, 53-612 Wrocław tel. +48 (71) 373 53 40
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (71) 373 53 40
www: http://www.loctite-kleje.pl
e-mail: biuro@woronko-loctite.pl

Opis firmy

Firma "WOROŃKO" została założona w 1992r.
Od początku swojej działalności specjalizujemy się w sprzedaży klejów przemysłowych. W roku 1995 zostaliśmy Autoryzowanym Dystrybutorem klejów Loctite.
Jesteśmy firmą typowo "inżynierską" - czyli preferującą techniczne, a nie tylko czysto handlowe aspekty procesu dystrybucji produktów Loctite. Nasza "filozofia pracy" opiera się na założeniu, że istotą współczesnej sprzedaży jest rozwiązywanie problemów potencjalnego klienta. Staramy się zatem być "przyjacielskim doradcą" kupującego i sprzedawać nie produkt, lecz aplikację, gotowe rozwiązanie....
Firma LOCTITE to jeden z najważniejszych i bardzo aktywnych w świecie producentów klejów specjalnych. Mają one zastosowanie na całym świecie w wielu zakładach we wszystkich gałęziach przemysłu.
Są chętnie stosowane w przemyśle, ponieważ często wstępne procesy technologiczne, narzędziowe lub obróbcze redukowane są do niezbędnego minimum. Koszty montażu, magazynowania i robocizny zostają znacznie zmniejszone, czas produkcji ulega skróceniu, a trwałość wyrobu wzrasta.

Od roku 1999 jesteśmy także Autoryzowanym Dystrybutorem firmy TEROSON. Nasza oferta poszerzyła się dzięki temu o nowe produkty do klejenia, uszczelniania i wygłuszania hałasu.

Jeśli występują u Państwa potrzeby klejenia , uszczelniania, tłumienia hałasu lub szybkich, tanich i skutecznych metod usuwania awarii, to proszę się zwrócić do nas. My z naszym wieloletnim doświadczeniem, zaproponujemy Wam właściwe i pewne rozwiązania produktami Loctite.

Tagi

Autoryzowany Dystrybutor firmy Henkel Loctite. Kleje przemysłowe, uszczelniacze, środki myjące, czyszczące, wygłuszające hałas

Sprawdź konkurencję