Zaloguj się

Zaloguj się

Zarejestruj się Zapomniałem hasła
Znajdujesz się w: centrum drewnaszukaj firm
Pomoc | Dodaj firmę | 22 wrzesień 2020

Biuroexpres

ul. Złotej Jesieni 13, 31-828 Kraków tel. +48 (12) 648 17 90
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (12) 648 17 90
fax: +48 (12) 648 17 90 - wew 22
www: http://www.biuroexpres.pl
e-mail: biuro@biuroexpres.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:30

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

BIUROEXPRES specjalizuje się w obsłudze firm i instytucji. Od 1999 realizujemy konsekwentną politykę integracji i rozwoju naszej firmy. Wszelkich zmian dokonujemy z myślą o Klientach.

 

Biuroexpres jest znanym i cenionym dostawcą artykułów biurowych i papierniczych na naszym rynku. Jesteśmy, czego doświadczyliśmy w kontaktach nie tylko handlowych, docenianym partnerem dla bardzo wielu firm. Jako młoda i elastyczna firma w pełni dostosowuje się do indywidualnych potrzeb i życzeń Klienta w zakresie obsługi biuroserwisowej.


Nasza firma sukces rynkowy buduje poprzez Swoich Partnerów handlowych i firmy współpracujące.Chcemy naszymi osiągnięciami podzielić się z Państwem,być potrzebnym w Państwa firmie, gdyż świadczyć to będzie o naszym profesjonalizmie.Nasi Pracownicy są do Państwa dyspozycji i dołożą wszelkich starań, aby zapewnić Państwu profesjonalny i nowoczesny serwis na miarę XXI wieku.


Naszym obecnym Klientom chcielibyśmy podziękować za zaufanie, na które nasi Pracownicy postarają się zasłużyć w jeszcze większym stopniu.

Tagi

akcesoria biurowe Kraków, artykuły papiernicze, artykuły papiernicze Kraków, drukarki, tonery, telefony, koperty, papier, długopisy, biuro, atramenty, akcesoria komputerowe, akcesoria biurowe, materiały eksploatacyjne do maszyn biurowych, akcesoria do wysyłek, meble biurowe

Sprawdź konkurencję