Zaloguj się

Zaloguj się

Zarejestruj się Zapomniałem hasła
Znajdujesz się w: centrum drewnaszukaj firm
Pomoc | Dodaj firmę | 04 czerwiec 2023

WWM PRODUCENT OKIEN I DRZWI

ul. Owocowa (wjazd od Grzybowej) 1, 05-200 Zagościniec-Wołomin tel. +48 (22) 776 44 24
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (22) 776 44 24
www: http://www.wwm.waw.pl
e-mail: biuro@wwm.waw.pl

Opis firmy

Działamy na lokalnym rynku od 2003 roku - Wołomin - Warszawa - okolice - mazowieckie. Współpracujemy w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej oraz jej serwisu napraw i konserwacji z klientami indywidualnymi, firmami, spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi. Z naszych usług korzystają także banki, przedszkola oraz inne instytucje publiczne, a także firmy developerskie. Oferujemy szeroki wachlarz produktów i usług w zakresie stolarki pcv i aluminium oraz serwisu  konserwacji  czy naprawy okien i drzwi. WWM, to produkcja okien pcv bezołowiowych (ekologiczne) w wersji 3-komorowej i okna pcv także bezołowiowe (ekologiczne) 5-cio komorowe.

Nasza stolarka otworowa - okna drzwi pcv - jest wykonywana zgodnie z aprobatami technicznymi i normami, wymaganymi na rynku polskim i unijnym. Potwierdzają to badania naszych okien i drzwi pcv w autoryzowanym ośrodku badawczym oraz Zakładowa Kontrola Produkcji prowadzona w naszej firmie.

Tagi

okna i drzwi z bezołowiowego PCV, okna uchylno-przesuwne, obrotowe, harmonijkowe, zabudowy balkonów w aluminiowym, zabudowy tarasów, rolety, rolety materiałowe, żaluzje, moskitiery, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, konstrukcje aluminiowe, naprawa serwis konserwacja okien, stolarka otworowa

Sprawdź konkurencję