Zaloguj się

Zaloguj się

Zarejestruj się Zapomniałem hasła
Znajdujesz się w: centrum drewnaszukaj firm
Pomoc | Dodaj firmę | 04 październik 2023

Zakład Stolarski "DRZAZGA" Karol Dymarczyk

ul. Borkowska 3, 62-872 Godziesze Małe tel. +48 (62) 761 10 54
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (62) 761 10 54
www: http://www.drzazga.com.pl
e-mail: drzazga@drzazga.com.pl

Opis firmy

Nazwisko Dymarczyk znane jest w Godzieszach niemal każdemu.
Ta rodzina od lat, a dokładnie od 1974 roku związana jest nieodłącznie usługami stolarskimi. W ślady ojca poszedł również syn Karol, który odziedziczył kunszt i zdolności manualne. Postanowił on podtrzymać tradycję rodziną i po 3 letniej przerwie działania zakładu reaktywował go pod nowa nazwą: Zakład Stolarski ,,DRZAZGA’’.

Obecnie zakład cały czas jest na bieżąco modernizowany przede wszystkim pod kątem parku maszynowego i technologii, aby w pełni świadomie podążać za najnowszymi trendami i modą nie zapominając o wieloletniej tradycji
i doświadczeniu.

Wyroby naszej produkcji znajdują się w domach prywatnych, komunalnych, spółdzielczych, biurach i zakładach pracy.

Obecnie zakład przygotowany jest do przyjęcia niekonwencjonalnych zamówień oraz zleceń według projektów klientów - wszystko na wymiar.

Jesteśmy otwarci na wszelkie nowości technologiczne, techniczne
jak i projekty architektoniczne. Współpracujemy z projektantem wnętrz, oferujemy fachową pomoc w aranżacji nowoczesnych wnętrz.

Wiadomości o dobrej jakości usług rozchodzą się niezwykle szybko. Wszystkich, którzy się o tym jeszcze nie przekonali zapraszamy do podjęcia współpracy z Zakładem Stolarskim ,, DRZAZGA’’.

Tagi

drzazga, łóżka, szafki, drewno, szafy, egzotyczne, łazienkowe, stolarstwo, meble, schody, drzwi, godziesze, kalisz, zakład stolarski, zakład stolarski Drzazga, wielkopolskie, usługi alpinistyczne