Zaloguj się

Zaloguj się

Zarejestruj się Zapomniałem hasła
Znajdujesz się w: centrum drewnaszukaj firm
Pomoc | Dodaj firmę | 04 czerwiec 2023

H.M. Helvetia Meble Wieruszów Sp. z o.o.

ul. Bolesławiecka 10, 98-400 Wieruszów tel. +48 (62) 783 21 00
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (62) 783 21 00
fax: +48 (62) 783 21 02
www: http://www.helvetia-wieruszow.pl
e-mail: info@helvetia-meble.pl

Opis firmy

HM Helvetia Meble Wieruszów Sp. z o.o. założona w 1991 roku jest jednym z największych producentów mebli sypialnianych w Polsce ,70% naszej produkcji to sypialnie pozostałe 30% meblościanki ,szafy oraz małe Meble . H.M jest częścią międzynarodowego holdingu meblowego – IMS Group z siedzibą w Szwajcarii.
Młoda i wysoko wykwalifikowana 450 osobowa załoga stanowi poważny atut naszej firmy      w zdobywaniu nowych rynków zbytu. Ponadto posiadamy 9500m2 hal produkcyjnych. Nowoczesny Magazyn o powierzchni ok. 6200m2 oraz hale wystawienicze o powierzchni 700m2- co umożliwia organizację targów domowych dla naszych klientów. Produkujemy nowoczesne  mebe wykonane w najnowszych technologiach. Do ich produkcji używamy, płyty wiórowej  w bogatej gamie kolorów folii i laminatu, profili PCV i MDF, oraz stosujemy wykończenie w wysokim połysku. Ciekawy i nowoczesny desing czyni nasze Meble atrakcyjnymi dla naszych klientów . Nasze meble eksportowane są do krajów całej europy. W każdym roku zwiększamy wielkość sprzedaży na rynku polskim budując zaufanie i coraz sprawniejszy system sprzedaży – to myśl przewodnia naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Tagi

meble, sprzedaż mebli, meblościanki, systemy meblowe, zestawy sypialne, sypialnie, meble do sypialni, szafy, meble sypialniane, meble produkcja, producent mebli, Wieruszów

Sprawdź konkurencję