Zaloguj się

Zaloguj się

Zarejestruj się Zapomniałem hasła
Znajdujesz się w: centrum drewnaszukaj firm
Pomoc | Dodaj firmę | 12 sierpień 2022

Zakład Produkcyjno Handlowy "Anders" A.Antoniewicz

ul. Średzka 88, 62-020 Swarzędz tfx. +48 (61) 663 97 83
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (61) 663 97 83
fax: +48 (61) 663 97 83
www: http://www.anders.pl
e-mail: anders@anders.pl

Opis firmy

Szanowni Państwo
 
Firma Anders powstała w 1993roku. W małym pomieszczeniu na początku pracowały 2 osoby,a naszą ofertą był 1 model. Obecnie firma zatrudnia ok.200 osób,a klienci moga wybierać spośród ponad 50 modeli.
 
Produkujemy komplety wypoczynkowe 3-2-1,narożniki,meble młodzieżowe i meble ekskluzywne. Wszystki wykonane są z najmodniejszych tkanin w szerokim wachlarzu kolorystycznym.Ilość i różnorodność materiałów i wzorów pozwala na znalezienie sobie odpowiedniego mebla. Również kolory drewna i wykończenie chromem można dostosować sobie do własnego gustu. Każdy komplet posiada funkcję spania. Stelaże do naszych mebli wykonujemy we własnej stolarni,która wyposażona jest w nowoczesny i skomputryzowany park maszynowy.
 
W 2001 r. zaczęliśmy exportować nasze meble. W tym celu powstała nasza druga firma Anders II. Fabryka mieści się w Rogowie.Codziennie produkujemy i wysyłamy meble do ponad 14 krajów Europy.
 
Nowoczesne wzornictwo,szybkie tempo realizacji zamówień to atrybuty naszej firmy,ktore zapewniają stabilną pozycję na rynku meblowym i świadczą o dynamicznym rozwoju firmy. Obecnie nasze meble można kupić w ok.100 salonach meblowych w Polsce.
 
W 2008r. stworzyliśmy bardzo elegancką i ekskluzywną linię mebli,która nazywa się Anders Avangarde.Meble te wykonane są ze skóry i najwyższej jakości materiałów. Nowoczesny desing i wysoka jakosć sprawia,że meble te są nie tylko piękne ale i bardzo wygodne. Posiadamy własny salon firmowy,w którym można obejrzeć wszystkie modele.
 
Zakładając naszą firmę,pracowaliśmy w niej na początku sami. Wiele osób,które zatrudniamy są z nami prawie od początku. Są dla nas nie tylko pracownikami ale i przyjaciółmi. Bardzo się cieszymy,że tworzymy razem przyjazną i rodzinną atmosferę. Miła atmosfera to również zadowoleni klienci. A zadowoleni klienci to dla nas największa i najcenniejsza nagroda.
 

Tagi

meble, meble młodzieżowe, meble tapicerowane, sprzedaż mebli, produkcja mebli, wyposażenie mieszkań, narożniki, komplety wypoczynkowe, meble ekskluzywne

Sprawdź konkurencję