Zaloguj się

Zaloguj się

Zarejestruj się Zapomniałem hasła
Znajdujesz się w: centrum drewnaszukaj firm
Pomoc | Dodaj firmę | 12 sierpień 2022

"Zelmeb" Zdzisław Zelek

ul. Jaworzyńska 44, 59-220 Legnica tfx. +48 (76) 851 22 21
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (66) 365 34 69
fax: +48 (76) 851 22 21
e-mail: zelmeb@wp.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00

Formy płatności

  • gotówka

Opis firmy

Jeśli szukają Państwo odpowiednich mebli do swego mieszkania, biura lub sklepu jesteśmy właściwą firmą do tego zadania. Specjalnie dla Państwa wykonujemy kuchnie, garderoby, szafy wolnostojące i wnękowe, komody, meble biurowe, sklepowe apteczne i barowe oraz meble nietypowe.

Rzemiosło meblarskie jest nam znane od dawna, a jako firma Zelmeb istniejemy od 2005 roku. Działamy nie tylko na terenie Dolnego Śląska, ale także na terenie jak i poza granicami naszego kraju.

Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy materiały i akcesoria wiodących producentów branży meblowej posiadające wszelkie wymagane atesty. Doświadczeni pracownicy i stale powiększany park maszynowy pozwalają nam na tworzenie coraz doskonalszych produktów.

Szeroka gama kolorystyczna płyt, frontów meblowych oraz blatów pozwala dopasować meble do każdego wnętrza. Produkujemy meble w najróżniejszych kolorach od popularnego buku czy dębu do kolorów dyktowanych przez najnowsze trendy meblarskie. W zależności od Państwa upodobań fronty meblowe wykonywane są z płyt MDF krytych folią, lakierowanych lub fornirowanych, drewna litego, szkła i aluminium. Zabudowujemy sprzęty AGD, dobieramy wyposażenie mebli kuchennych i pokojowych.

Gwarantujemy wysoką jakość i trwałość naszych wyrobów a opinie zadowolonych klientów są tego najlepszym dowodem. Pomożemy Państwu w rozwiązaniu każdego meblowego problemu, a nasz projektant wykona dla Państwa pomiar, trójwymiarowy projekt graficzny i wycenę pożądanych mebli.

Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły, wspólnie stworzymy meble Waszych marzeń.

Tagi

Meble na wymiar Legnica, Meble biurowe, Meble kuchenne, Zabudowa wnęk, Szafy na wymiar, Garderoby, Meble na Zamówienie, Meble - akcesoria - produkcja sprzedaż

Sprawdź konkurencję