Zaloguj się

Zaloguj się

Zarejestruj się Zapomniałem hasła
Pomoc | Dodaj firmę | 04 październik 2023

O nas

Serwis CentrumDrewna to miejsce gdzie w łatwy i przejrzysty sposób znajdziemy firmy oraz instytucje, wraz z ich produktami i usługami. Użytkownicy serwisu mają do dyspozycji różne sposoby prezentowania informacji takie jak lista wyników, obiekty zaznaczone na mapie, która ułatwia geograficzne zlokalizowanie oraz wizytówki zawierające szczegółowe informacje.

Dlaczego warto się reklamować na serwisie CentrumDrewna.pl ?
CentrumDrewna.pl jest jedną z najszybciej rozwijających się platform B2B w Polsce.
Dzięki temu reklamodawcy otrzymują możliwość dotarcia do bardzo dużej liczby potencjalnych klientów.
Oferty reklamowe serwisu są ciągle rozbudowywane żeby odpowiadać różnorodnym potrzebom każdego naszego klienta.
Nasze narzędzia reklamowe pozwalają budować nie tylko pozytywny wizerunek każdej firmy, ale i świadomość danej marki, która może być źródłem przewagi nad konkurencją.
W 2010 roku serwis CentrumDrewna.pl został odświeżony graficznie wraz z nowym wyglądem wizytówek. W nowej wersji dzięki lepszemu rozmieszczeniu elementów na stronie wszystkie najważniejsze informację są lepiej eksponowane. Układ w którym więcej widać pozwala na szybsze i wygodniejsze korzystanie z zasobów informacyjnych. Wszystkie wizytówki są jednolite i uzupełnione o nowe funkcje oraz multimedia, które są lepiej eksponowane.

Efektem bardzo dużej popularności serwisu CentrumDrewna.pl jest ciągle rozwijająca się baza adresowa firm oraz instytucji.

Copyright 2008-2010 Charisma Sp. z o.o. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione
 

Najczęściej wyszukiwane

więcej